Dames 1

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 16 JUNI 2024
Thuis Uit Aanvang
Oss D7 Gemert D3 9:00
Grave D1 Den Bosch D14 10:00
Grave D2 Hopbel D5 12:00
Heesch D4 Mill D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Oss D8 18 40 13 1 4 29 0
2 Grave D1 17 34 10 4 3 31 0
3 Den Bosch D14 17 33 10 3 4 16 0
4 Heesch D4 17 31 10 1 6 32 0
5 Gemert D3 17 29 8 5 4 21 0
6 Grave D2 17 29 8 5 4 14 0
7 Den Bosch D16 18 21 6 3 9 -16 0
8 Mill D1 17 12 3 3 11 -24 0
9 Hopbel D5 17 11 3 2 12 -27 0
10 Oss D7 17 4 1 1 15 -76 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
16 jun Mixed Hockey Club Heesch D4 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Heesch D4 Den Bosch D16 (2-3)scheduled
Grave D1 Mill D1 (4-2)final
Grave D2 Den Bosch D14 (4-2)final
Oss D8 Hopbel D5 (4-0)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Hopbel D5 Oss D7 (4-0)final
Mill D1 Grave D2 (2-3)final
Den Bosch D16 Grave D1 (3-4)scheduled
Den Bosch D14 Oss D8 (1-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Grave D2 Den Bosch D16 (1-1)final
Oss D7 Den Bosch D14 (1-7)final
Oss D8 Mill D1 (2-1)final
Gemert D3 Hopbel D5 (2-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Den Bosch D14 Gemert D3 (2-1)final
Mill D1 Oss D7 (3-1)final
Den Bosch D16 Oss D8 (3-2)final
Heesch D4 Grave D2 (3-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Grave D2 Grave D1 (2-2)scheduled
Oss D8 Heesch D4 (5-2)scheduled
Oss D7 Den Bosch D16 (1-3)final
DINSDAG 3 OKTOBER 2023
Gemert D3 Mill D1 (5-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Heesch D4 Oss D7 (6-0)scheduled
Den Bosch D16 Gemert D3 (0-1)final
Grave D1 Oss D8 (7-0)scheduled
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Grave D1 Heesch D4 (2-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Den Bosch D14 Hopbel D5 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oss D7 Grave D1 (0-7)scheduled
Gemert D3 Heesch D4 (1-0)final
Hopbel D5 Mill D1 (5-1)final
Oss D8 Grave D2 (0-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Grave D2 Oss D7 (4-0)scheduled
Mill D1 Den Bosch D14 (2-2)final
Grave D1 Gemert D3 (2-2)final
Den Bosch D16 Hopbel D5 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Oss D7 Oss D8 (1-1)final
Hopbel D5 Heesch D4 (0-2)final
Gemert D3 Grave D2 (1-1)final
DINSDAG 14 NOVEMBER 2023
Den Bosch D14 Den Bosch D16 (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Oss D8 Gemert D3 (4-1)final
Grave D1 Hopbel D5 (5-0)final
Heesch D4 Den Bosch D14 (1-3)final
Den Bosch D16 Mill D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Mill D1 Heesch D4 (2-5)final
Gemert D3 Oss D7 (12-0)final
Hopbel D5 Grave D2 (0-2)scheduled
Den Bosch D14 Grave D1 (2-2)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Hopbel D5 Oss D8 (0-2)final
Mill D1 Grave D1 (2-5)scheduled
Den Bosch D16 Heesch D4 (0-3)final
Den Bosch D14 Grave D2 (2-1)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Grave D1 Den Bosch D16 (4-1)final
Grave D2 Mill D1 (2-2)scheduled
Oss D8 Den Bosch D14 (7-1)scheduled
Oss D7 Hopbel D5 (4-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Den Bosch D14 Oss D7 (12-1)final
Hopbel D5 Gemert D3 (1-0)final
Mill D1 Oss D8 (3-9)final
Den Bosch D16 Grave D2 (1-5)scheduled
DONDERDAG 21 MAART 2024
Heesch D4 Grave D1 (5-2)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Grave D2 Heesch D4 (1-3)scheduled
Oss D8 Den Bosch D16 (9-2)scheduled
Oss D7 Mill D1 (0-4)scheduled
Gemert D3 Den Bosch D14 (3-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Mill D1 Gemert D3 (0-4)final
Grave D1 Grave D2 (1-5)final
Heesch D4 Oss D8 (6-0)scheduled
Den Bosch D16 Oss D7 (1-0)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Oss D7 Heesch D4 (0-7)scheduled
Oss D8 Grave D1 (3-2)scheduled
Gemert D3 Den Bosch D16 (3-1)final
Hopbel D5 Den Bosch D14 (2-3)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Mill D1 Hopbel D5 (2-0)scheduled
Heesch D4 Gemert D3 (0-0)final
Grave D1 Oss D7 (6-0)final
DONDERDAG 25 APRIL 2024
Grave D2 Oss D8 (2-5)scheduled
DINSDAG 7 MEI 2024
Gemert D3 Grave D1 (2-2)scheduled
ZONDAG 26 MEI 2024
Hopbel D5 Den Bosch D16 (1-4)final
Den Bosch D14 Mill D1 (3-1)scheduled
Oss D7 Grave D2 (1-5)scheduled
ZONDAG 2 JUNI 2024
Heesch D4 Hopbel D5 (6-0)final
Den Bosch D16 Den Bosch D14 (2-3)final
Grave D2 Gemert D3 (2-2)scheduled
Oss D8 Oss D7 (3-0)final
DINSDAG 4 JUNI 2024
Den Bosch D14 Heesch D4 (3-2)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Mill D1 Den Bosch D16 (0-0)final
Gemert D3 Oss D8 (0-3)final
Hopbel D5 Grave D1 (2-6)scheduled