Heren 1

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Thuis Uit Aanvang
Uden H2-O Mierlo H2 14:45

Arbitrage verplichting Heren 1

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17-3-2024 11:00 Dames 1 Oss D8 Marco  Arts , Kyron  van Driel
3-3-2024 11:00 Dames 1 HC Grave D1 Ivo v.d. Linden , Gijs  Looijen
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Cranendonck H1 11 31 10 1 0 33 0
2 Oranje-Rood H14 11 28 9 1 1 36 0
3 Hopbel H5 10 22 7 1 2 23 0
4 Grave H1 10 16 5 1 4 5 0
5 Don Quishoot H6 11 15 5 0 6 -9 0
6 Horst H3 10 13 4 1 5 3 0
7 Uden H2-O 10 13 4 1 5 -10 0
8 Gemert H3 10 10 3 1 6 0 0
9 Mill H1 10 10 3 1 6 -16 0
10 Den Bosch H13 10 6 2 0 8 -27 0
11 Mierlo H2 9 4 1 1 7 -27 0
12 Bommelerwaard H2 4 1 0 1 3 -11 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HC Grave H1 13:00 thuis - Veld 1
10 mrt MHC Bommelerwaard H2 10:30 uit
17 mrt SMHC De Hopbel H5 13:00 thuis - Veld 1
24 mrt Hockey Club Uden H2-O n.n.b uit
7 apr HC Cranendonck H1 13:00 thuis - Veld 1
14 apr HC Oranje Rood H14 15:30 uit
21 apr Don Quishoot H6 13:00 thuis - Veld 1
26 mei HC Horst H3 n.n.b uit
2 jun HC Mierlo H2 n.n.b uit
9 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch H13 13:00 thuis - Veld 1
16 jun HC Gemert H3 10:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Grave H1 Mill H1 (3-2)final
Gemert H3 Den Bosch H13 (5-2)final
Hopbel H5 Don Quishoot H6 (3-0)final
Cranendonck H1 Mierlo H2 (8-2)final
Uden H2-O Oranje-Rood H14 (1-5)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Horst H3 Hopbel H5 (5-1)final
Gemert H3 Mierlo H2 (2-2)final
Den Bosch H13 Grave H1 (0-4)final
Oranje-Rood H14 Cranendonck H1 (0-4)final
Don Quishoot H6 Uden H2-O (0-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Grave H1 Gemert H3 (4-3)final
Uden H2-O Horst H3 (2-1)scheduled
Hopbel H5 Mill H1 (10-1)final
Oranje-Rood H14 Mierlo H2 (8-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Horst H3 Cranendonck H1 (0-2)final
Mill H1 Uden H2-O (4-3)final
Den Bosch H13 Hopbel H5 (1-4)scheduled
Mierlo H2 Grave H1 (1-6)final
Don Quishoot H6 Oranje-Rood H14 (1-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Don Quishoot H6 Mierlo H2 (3-1)final
Oranje-Rood H14 Horst H3 (4-0)scheduled
Cranendonck H1 Mill H1 (6-2)final
Hopbel H5 Gemert H3 (3-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Grave H1 Hopbel H5 (2-6)final
Horst H3 Don Quishoot H6 (3-0)final
Mill H1 Oranje-Rood H14 (2-5)final
Den Bosch H13 Cranendonck H1 (2-4)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Gemert H3 Uden H2-O (2-3)final
DINSDAG 17 OKTOBER 2023
Uden H2-O Den Bosch H13 (4-1)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Cranendonck H1 Don Quishoot H6 (3-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Cranendonck H1 Gemert H3 (2-1)final
Oranje-Rood H14 Den Bosch H13 (12-0)scheduled
Horst H3 Mierlo H2 (4-5)final
Uden H2-O Grave H1 (2-6)scheduled
Don Quishoot H6 Mill H1 (1-0)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gemert H3 Oranje-Rood H14 (1-3)final
Mill H1 Horst H3 (2-2)final
Den Bosch H13 Don Quishoot H6 (0-2)final
Grave H1 Cranendonck H1 (2-2)final
Mierlo H2 Hopbel H5 (1-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Uden H2-O Hopbel H5 (1-7)scheduled
Don Quishoot H6 Gemert H3 (1-4)final
Horst H3 Den Bosch H13 (6-2)final
Mill H1 Mierlo H2 (8-3)final
Cranendonck H1 Bommelerwaard H2 (9-2)final
Oranje-Rood H14 Grave H1 (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Grave H1 Don Quishoot H6 (1-3)final
Gemert H3 Horst H3 (3-2)final
Hopbel H5 Cranendonck H1 (5-6)final
Bommelerwaard H2 Oranje-Rood H14 (2-5)final
Den Bosch H13 Mill H1 (6-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Don Quishoot H6 Bommelerwaard H2 (2-1)final
Cranendonck H1 Uden H2-O (3-0)scheduled
Horst H3 Grave H1 (2-1)final
Mierlo H2 Den Bosch H13 (2-3)final
Mill H1 Gemert H3 (2-1)final
Oranje-Rood H14 Hopbel H5 (0-0)final
VRIJDAG 8 DECEMBER 2023
Bommelerwaard H2 Uden H2-O (3-3)scheduled