Dames 1

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 3 MAART 2024
Thuis Uit Aanvang
Hopbel D5 Oss D8 10:45
Mill D1 Grave D1 11:00
Den Bosch D16 Heesch D4 14:00
Den Bosch D14 Grave D2 15:45

Arbitrage verplichting Dames 1

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17-3-2024 13:00 Heren 1 SMHC De Hopbel H5 Bregje  Cornelissen , Maartje  Cornelissen
9-3-2024 14:30 Meisjes A1 Rosmalen MO18-4 Britt  Rutten , Noa  Kremers
9-3-2024 12:50 Meisjes B1 C.M.H.C. CIVICUM MO16-2 Britt  Rutten , Noa  Kremers
3-3-2024 13:00 Heren 1 HC Grave H1 Maartje  Matheeuwsen , Jenna  Tielemans
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Grave D1 9 21 6 3 0 23 0
2 Grave D2 9 18 5 3 1 8 0
3 Gemert D3 9 17 5 2 2 17 0
4 Oss D8 9 16 5 1 3 4 0
5 Den Bosch D14 9 15 4 3 2 7 0
6 Den Bosch D16 9 14 4 2 3 0 0
7 Heesch D4 9 12 4 0 5 6 0
8 Hopbel D5 9 8 2 2 5 -7 0
9 Mill D1 9 4 1 1 7 -15 0
10 Oss D7 9 1 0 1 8 -43 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HC Grave D1 11:00 thuis - Veld 1
10 mrt HC Grave D2 12:00 uit
17 mrt Oss D8 11:00 thuis - Veld 1
24 mrt Oss D7 11:00 uit
7 apr HC Gemert D3 11:00 thuis - Veld 1
21 apr SMHC De Hopbel D5 11:00 thuis - Veld 1
26 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D14 n.n.b uit
9 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D16 11:00 thuis - Veld 1
16 jun Mixed Hockey Club Heesch D4 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Heesch D4 Den Bosch D16 (2-3)scheduled
Grave D1 Mill D1 (4-2)final
Grave D2 Den Bosch D14 (4-2)final
Oss D8 Hopbel D5 (4-0)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Hopbel D5 Oss D7 (4-0)final
Mill D1 Grave D2 (2-3)final
Den Bosch D16 Grave D1 (3-4)scheduled
Den Bosch D14 Oss D8 (1-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Grave D2 Den Bosch D16 (1-1)final
Oss D7 Den Bosch D14 (1-7)final
Oss D8 Mill D1 (2-1)final
Gemert D3 Hopbel D5 (2-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Den Bosch D14 Gemert D3 (2-1)final
Mill D1 Oss D7 (3-1)final
Den Bosch D16 Oss D8 (3-2)final
Heesch D4 Grave D2 (3-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Grave D2 Grave D1 (2-2)scheduled
Oss D8 Heesch D4 (5-2)scheduled
Oss D7 Den Bosch D16 (1-3)final
DINSDAG 3 OKTOBER 2023
Gemert D3 Mill D1 (5-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Heesch D4 Oss D7 (6-0)scheduled
Den Bosch D16 Gemert D3 (0-1)final
Grave D1 Oss D8 (7-0)scheduled
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Grave D1 Heesch D4 (2-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Den Bosch D14 Hopbel D5 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oss D7 Grave D1 (0-7)scheduled
Gemert D3 Heesch D4 (1-0)final
Hopbel D5 Mill D1 (5-1)final
Oss D8 Grave D2 (0-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Grave D2 Oss D7 (4-0)scheduled
Mill D1 Den Bosch D14 (2-2)final
Grave D1 Gemert D3 (2-2)final
Den Bosch D16 Hopbel D5 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Oss D7 Oss D8 (1-1)final
Hopbel D5 Heesch D4 (0-2)final
Gemert D3 Grave D2 (1-1)final
DINSDAG 14 NOVEMBER 2023
Den Bosch D14 Den Bosch D16 (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Oss D8 Gemert D3 (4-1)final
Grave D1 Hopbel D5 (5-0)final
Heesch D4 Den Bosch D14 (1-3)final
Den Bosch D16 Mill D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Mill D1 Heesch D4 (2-5)final
Gemert D3 Oss D7 (12-0)final
Hopbel D5 Grave D2 (0-2)scheduled
Den Bosch D14 Grave D1 (2-2)scheduled